Timetable Festivalinfo
Over Boulevard
Archief

Programma 2016

Theaterfestival Boulevard

Dag
Genre
Soort
Toegankelijkheid
Acties

Guilty Landscapes, episode III

Dries Verhoeven

4 t/m 14 augustus 2016

Dries Verhoeven

Tafelen met makers

5 augustus 2016

WOLK

Lucas De Man/ Pascal Leboucq

4 t/m 14 augustus 2016

Monumental Construction

Olivier Grossetête

13 t/m 14 augustus 2016

Zvizdal (Tsjernobyl - so far so close)

Berlin/ Het Zuidelijk Toneel

5 t/m 7 augustus 2016

Berlin

Tafelen met makers

7 augustus 2016

Chotto Desh (8+)

Akram Khan Company

8 t/m 9 augustus 2016

De Fietsendief

MartHa!tentatief/ Theater Zuidpool/ Toneelhuis

6 augustus 2016

Boulevardroute

De-luxe

6 augustus 2016

Hieronymus Bosch: The Garden of Earthly Delights

Compagnie Marie Chouinard

4 t/m 5 augustus 2016

MONA (10+)

NTjong/Alexandra Broeder

4 t/m 8 augustus 2016

Hoe de grote mensen weggingen en wat er daarna gebeurde (8+)

Theater Artemis & Het Zuidelijk Toneel

11 t/m 14 augustus 2016

Theater Artemis/HZT (Hoe de grote mensen weggingen...)

Tafelen met makers

13 augustus 2016

Privacy

De Warme Winkel & Wunderbaum

13 t/m 14 augustus 2016

Five Easy Pieces

Milo Rau/CAMPO/IIPM

11 t/m 12 augustus 2016

Piknik Horrifik (12+)

Laika

4 t/m 14 augustus 2016

Boulevardroute

Wonderlijke Klim en meer Jheronimus

7 t/m 12 augustus 2016

(Paradise)Hell

Muziektheater Transparant

12 t/m 13 augustus 2016

one more thing

Benjamin Verdonck

10 t/m 12 augustus 2016

THE COMMON PEOPLE

Jan Martens

5 t/m 6 augustus 2016

Zieke jeugd

Theater Zuidpool

7 t/m 8 augustus 2016

Theater Zuidpool

Tafelen met makers

8 augustus 2016

Priemgeval (11+)

Theater Artemis

9 t/m 10 augustus 2016

Theater Artemis (Priemgeval)

Tafelen met makers

10 augustus 2016

Paradise Lost (lies unopened beside me)

Lost Dog

10 t/m 12 augustus 2016

De Terugkeer-Turk

Lizzy Timmers Groep

9 t/m 13 augustus 2016

Lizzy Timmers Groep

Tafelen met makers

11 augustus 2016

United Cowboys

Tafelen met makers

11 augustus 2016

XIX

Compagnie KAiET! / André Manuel & Geert Hautekiet

9 t/m 14 augustus 2016

Boulevardroute

Dolce vita

9 t/m 13 augustus 2016

Geert Hautekiet & André Manuel

Tafelen met makers

12 augustus 2016

Milk II

T.r.a.s.h.

10 t/m 14 augustus 2016

T.r.a.s.h.

Tafelen met makers

12 augustus 2016

This is not a Sad song

United Cowboys

10 t/m 13 augustus 2016

DE BACCHANTEN

Le Mouton Noir

11 t/m 13 augustus 2016

The Winter's Tale

Lisaboa & Kuiperskaai

8 t/m 9 augustus 2016

A Reason to Talk

Sachli Gholamalizad/ kunstZ

13 t/m 14 augustus 2016

Spectrum

Michiel Deprez

9 t/m 10 augustus 2016

My Life With the Tree

BRUT/ Alexia Leysen

10 t/m 12 augustus 2016

ONE.

BOG./ Lisa Verbelen

7 t/m 8 augustus 2016

Prins of Ne†works

Rodrigo Sobarzo

5 t/m 6 augustus 2016

Idiot-Syncrasy

Igor and Moreno

5 t/m 6 augustus 2016

This World Made Itself / Myth and Infrastructure (5+)

Miwa Matreyek

11 t/m 14 augustus 2016

When everything is human, the human is an entirely different thing

Wild Vlees/Tamar Blom & Francesca Lazzeri

9 t/m 13 augustus 2016

Moore Bacon!

Bosse Provoost & Kobe Chielens

12 t/m 13 augustus 2016

ETEN

Lisah maakt Roezemoes

9 t/m 13 augustus 2016

Dit gebeurt allemaal tegelijk

Eva Line de Boer

12 t/m 13 augustus 2016

A Manual for Walking

Hilde Elbers/DansBrabant

13 t/m 14 augustus 2016

De Therapie

Julie Cafmeyer

7 t/m 9 augustus 2016

Kali

Sabine Molenaar/Sandman

11 augustus 2016

De Gids

Emke Idema

5 t/m 14 augustus 2016

Time Loop

Building Conversation

5 t/m 13 augustus 2016

Gille leert lezen

Benjamin Verdonck

10 t/m 12 augustus 2016

WENTEL

Sonja Volmer

4 t/m 14 augustus 2016

Dicht bij Anna

Anna van der Kruis

5 t/m 14 augustus 2016

Filosofisch gesprek: tragische technologie

Katja Heitmann

12 t/m 13 augustus 2016

Atelier: Pandora 0.1-beta

Katja Heitmann

10 t/m 14 augustus 2016

Atelier: HOND

A Company / Ariadna Rubio Lleó

7 t/m 8 augustus 2016

Atelier: Yeah but no but Yeah

Hilde Elbers / DansBrabant

8 t/m 10 augustus 2016

Atelier: Iemand komt van binnen

Marte Boneschansker/ Het Huis Utrecht

4 t/m 6 augustus 2016

Atelier: Why, Why ohh why

Nikki Hock

6 augustus 2016

groepsexpositie AKV|St. Joost, Avans hogescholen

In samenwerking met de Verkadefabriek, AKVISt. Joost, Avans en Theaterfestival Boulevard

4 t/m 14 augustus 2016

Freddie en de Worstenkoning (4+)

Theater Gnaffel/StoryBasedMedia

5 augustus 2016

Verfie (6+)

Theatercompagnie DEFDEF en Wing Nuts Decor

6 t/m 7 augustus 2016

Leeghoofd (4+)

Tuning People en kinderenvandevilla

8 t/m 9 augustus 2016

Kinderpopconcert (3+)

Jelle Amersfoort

10 t/m 11 augustus 2016

Lelijk 1dje (6+)

Theater Sonnevanck

12 t/m 13 augustus 2016

Dekbed (4+)

Project Sally

14 augustus 2016

Dr. Jekyll and Sister Hyde

B-Movie Orchestra

4 augustus 2016

Bollywood dans

Bollylicious

5 augustus 2016

We might as well fail (15+)

het KIP

6 t/m 7 augustus 2016

Zomertour

Kunstbende Noord-Brabant/ Popsport Brabant/ 39Graden Festival

8 augustus 2016

Homelands

Artvark Saxophone Quartet& Ntjam Rosie

9 augustus 2016

De Waard en zijn Gasten XL

De Waard en zijn Gasten

10 augustus 2016

Chet

Compagnie Cecilia

11 t/m 12 augustus 2016

Radio NCC

New Cool Collective & John Buijsman

13 t/m 14 augustus 2016

New Cool Collective & John Buijsman

Tafelen met makers

14 augustus 2016

De Laatste Tijd (16+)

Elise Doorn

5 t/m 6 augustus 2016

Vuil Kind (10+)

Hilde van Uden

5 t/m 6 augustus 2016

Masai (12+)

Nienke Nillesen

7 t/m 8 augustus 2016

Max (AL)

Maartje van der Meij

7 t/m 8 augustus 2016

Meet 002 – See, feel, hear, taste and more… (AL)

002Percussion

9 t/m 10 augustus 2016

Met één hand gooi ik confetti (12+)

Liselot van de Geer

9 t/m 10 augustus 2016

Eva (Braun) (12+)

Kikki Vanhautem

11 t/m 12 augustus 2016

Je moet dansen op mijn graf (14+)

Ilse Oostvogels

11 t/m 12 augustus 2016

Wolke (8+)

Anne van der Steen

13 t/m 14 augustus 2016

Milk & Honey (14+)

Annemijn Rijk

13 t/m 14 augustus 2016

Evil Empire Orchestra

Evil Empire Orchestra

4 augustus 2016

Slapback Johnny

Slapback Johnny

5 augustus 2016

Gaspard Royant

Gaspard Royant

6 augustus 2016

Moon Tapes

Moon Tapes

7 augustus 2016

Eerie Wanda

Eerie Wanda

8 augustus 2016

Naive Set

Naive Set

9 augustus 2016

Rob Heron & The Tea Pad Orchestra

Rob Heron & The Tea Pad Orchestra

10 augustus 2016

The Cannonball Johnsons

The Cannonball Johnsons

11 augustus 2016

Vaudou Game

Vaudou Game

12 augustus 2016

Maask

Maask

14 augustus 2016

Nachtsessie

Diverse kunstenaars

4 t/m 14 augustus 2016

Headspace

Electric Circus

4 t/m 7 augustus 2016

Escale

Compagnie Antipodes

4 t/m 5 augustus 2016

Ami 6

Exoot

5 t/m 7 augustus 2016

Bug 'n Buzz

Cie Concordance

6 t/m 7 augustus 2016

Bill & Bobby

Stop Gap Dance Company

6 t/m 7 augustus 2016

Rue des dames

Cie La Passante

6 t/m 7 augustus 2016

Monster Colours

Tombs Creatius

8 t/m 14 augustus 2016

Skryf

Gijs van Bon

8 t/m 9 augustus 2016

The box

Cie La Salamandre

10 t/m 11 augustus 2016

Burek - The dog marionette

Lukasz Puczko

12 t/m 13 augustus 2016

Elander

Babok

13 t/m 14 augustus 2016

Was XL

Directie & Co

13 t/m 14 augustus 2016

Ant and...

Talk vzw

13 t/m 14 augustus 2016

TYPO

Deux sans trois

6 t/m 7 augustus 2016

De Wentel: Kaptka

De Werelden van Schalk

4 t/m 14 augustus 2016

Pete's Saloon

Pieternel Osinga

4 t/m 14 augustus 2016

ZALF

Kirsten van Teijn

4 t/m 14 augustus 2016

ZUCHT

Eva van Pelt

4 t/m 14 augustus 2016

NICO

Sytske van der Ster, Jolanda van den Berg en Helge Slikker

10 t/m 14 augustus 2016

Ivoren toren

Miesjel van Gerwen en Jacqueline Hamelink

4 t/m 14 augustus 2016

Het Torentje

Orde van de Dag

4 t/m 14 augustus 2016

Geen voorstelling

Suzanne van der Horst

4 t/m 14 augustus 2016

Boulevard TV

De Bloem van de Natie

4 t/m 14 augustus 2016

Chasing Summer

Just Another Prophecy

4 t/m 9 augustus 2016

When we cried confetti

MAN || CO

10 t/m 14 augustus 2016

Ik Vertrek - de musical

Groenteman&Vrouw

4 t/m 9 augustus 2016

SOEPMONSTERS (1+)

Rachel Zweije

4 t/m 14 augustus 2016

DIEP (6+)

volDaan

4 t/m 14 augustus 2016

BinnenBuiten (2+)

Tamara Griffioen, Best Withet en Maghen Leidelmeijer

5 t/m 7 augustus 2016

Kinderfilmfestival (4+)

Bossche Brede Scholen/Muzerije/Kijkwijzer Media

4 t/m 8 augustus 2016

To many places

Emmy Polkamp

4 t/m 14 augustus 2016

Interactieve Ramen

Dansgezelschap Vloeistof

4 t/m 14 augustus 2016

De Stoptrein (3+)

Nou&Herkauw

4 t/m 14 augustus 2016

Fontys; studenten in de etalage

Fontys

5 t/m 14 augustus 2016

Molman (9+)

Schippers&VanGucht en Het Filiaal Theatermakers

5 t/m 10 augustus 2016

SCHRIJFWORKSHOP - Weet jij wat er daarna gebeurde? (8+)

Theater Artemis

11 t/m 12 augustus 2016

WORKSHOP - Als de grote mensen weggaan… (8+)

Theater Artemis

10 t/m 13 augustus 2016

Marcel Osterop en Frank van Kasteren

Marcel Osterop en Frank van Kasteren

4 augustus 2016

Jeroen Kant

Jeroen Kant

5 augustus 2016

Lea Kliphuis

Lea Kliphuis

6 augustus 2016

Aidan

Aidan

7 augustus 2016

Iris Penning

Iris Penning

8 augustus 2016

Frank van Kasteren

Frank van Kasteren

9 augustus 2016

Eric Devries

Eric Devries

10 augustus 2016

Michèlle Schimscheimer

Michèlle Schimscheimer

11 augustus 2016

Isabelle Amé

Isabelle Amé

12 augustus 2016

Derrick van Schie

Derrick van Schie

13 augustus 2016

Verfie (6+) | met handtolk

Theatercompagnie DEFDEF & Wing Nuts Decor

7 augustus 2016

I Have a Tribe

I Have a Tribe

14 augustus 2016

Verfie (6+) | met audiodescriptie

Theatercompagnie DEFDEF + Wing Nuts Decor

7 augustus 2016

Hoe de grote mensen weggingen en wat er daarna gebeurde (8+) I met handtolk

Theater Artemis & Het Zuidelijk Toneel

14 augustus 2016

Hoe de grote mensen weggingen en wat er daarna gebeurde (8+) | met audiodescriptie

Theater Artemis + Het Zuidelijk Toneel

14 augustus 2016

Gebaren café

Gebaren café

13 augustus 2016

Onbeperkt Genieten

Onbeperkt Genieten

6 t/m 11 augustus 2016

De Agenda

Gespreksplatform

14 augustus 2016

Openingsbuffet Boulevard

Opening

4 augustus 2016
Top
Theaterfestival Boulevard bedankt: