The Kettle is Always On
za 8 aug 2026 t/m zo 9 aug 2026
Nolanders - TENT

Locatie
Parade/Torenpodium
Speelduur
25 min.
Entreeprijs
Gratis
Genre
Circus, Dans
Datum
za 8 aug 2026 t/m zo 9 aug 2026
Taal
Er wordt niet gesproken
Toegankelijkheid
geschikt voor doven en slechthorenden, gratis toegang, zonder (gesproken) taal
Bus
Nee
In ‘The Kettle is Always On’ geven de zussen een intieme, humorvolle blik op hoe we houvast zoeken in een chaotische wereld.
De voorstelling gaat op zaterdag 8 augustus tijdens Boulevard in première.
Over de maker
Melody (1998) en Lily (2003) Nolander groeiden op in een reizend circusgezin in de VS en verhuisden later allebei naar Rotterdam om te studeren aan Codarts Circus Arts. Als duo vormen ze Nolanders, een naam die verwijst naar hun nomadische roots. Melody won in 2021 de BNG Circusprijs; Lily ontving er in 2025 een nominatie voor. ‘The Kettle is Always On’ is hun gezamenlijke debuutvoorstelling, een coproductie van TENT en De Landing.
Credits
Creatie & Spel Melody Nolan, Lily Nolan
Outside Eye Noëmi Wagner
Dramaturgisch Advies Aurelia Brailowsky
Kostuums Lisa Chudalla
Muziek & Compositie Luke Deane
Scenografie Luka Viool
Lichtontwerp Cerian Mason
Foto Jona Harnischmacher
Producent TENT Huis voor hedendaags circus
Co-Producent Perplx vzw, De Landing
Met steun van Amsterdams Fonds voor de Kunsten, Gemeente Rotterdam, Dioraphte, Van Bijleveltstichting, Stichting Mostert – Van Der Meijden, Culture Moves Europe Residenties Silence Residency, Arts Printing House, De Clinch, Latitude 50, Motion Chapel, Korzo, Cirklabo, PERPLX
Bekijk ook
The Idle Hour

Voorstelling
Unboxed

Voorstelling
Dramatic Poets

Voorstelling
Klei

Voorstelling
