06 augustus 2018
Er is blauwalg aangetroffen in de Zuid-Willemsvaart. Nu zit er altijd blauwalg in het water, maar door de aanhoudende hitte komt het snel bovendrijven, en dan wordt het schadelijk voor de gezondheid. Maag en darmklachten zijn enkele van de akelige reacties wanneer er toch in het water gezwommen wordt. Negatief zwemadvies dus, door Waterschap Aa en Maas.
Dat betekent voor ons dat we onze bezoekers adviseren hun zwempakken thuis te laten, en dat wij helaas de coproductie van ons met het jonge gezelschap Wild Vlees 'dear friend, wolves have always eaten sheep' moeten afgelasten.
Je had hem misschien al zien staan: de spannende tribune aan het water bij de Citadel. Die gaan we komende dagen moeten afbreken wegens gezondheidsrisico’s voor de zwemmers van het gezelschap.
Kaartjes voor Wild Vlees kunnen worden geretourneerd aan de kassa van Theater aan de Parade, of door een mail te sturen aan ticketing@festivalboulevard.nl.