#YOUNG #CREATIVES 2022

wo 10 aug 2022

BLVR&D Werksessie

--
--

Locatie

Zuiderpark/De Dom

Speelduur

90 min.

Datum

wo 10 aug 2022

Tijd

13:30 - 14:30

Toegankelijkheid

gratis toegang

Het programma bestaat uit verschillende onderdelen, je kunt ook een deel hiervan bijwonen.

In een kennissessie praat projectleider Tom Heintz, head of  #Young #Creatives, ons bij na een jaar touren door Den Bosch met een twintigtal Bossche jongeren.
Studenten van Fontys Academy for Creative Industries onderzochten voor ons onder andere de aanname ‘jongeren zijn wel geïnteresseerd in kunst en cultuur, maar weten niet waar ze het moeten vinden en met wie ze kunnen gaan’. Zij delen graag hun bevindingen. Verder vertellen twee Bossche initiatieven over hun aanpak rondom jongeren.

Om 15.00u is er een borrel en om 16.00u een bezoek aan de voorstelling De voorstelling met misschien wel de langste opkomst ooit van Elias De Bruyne (Aarsthertogenlaan). Vertrek om 15.30u richting de voorstellingslocatie met de fiets (het is ook mogelijk de pendelbus te nemen vanaf Pettelaarse weg). De voorstelling duurt 45 minuten.

Meedoen? Mail uiterlijk 29 juli naar janneke@festivalcement.nl of jij en/of je collega erbij zijn (per organisatie max 2 personen), en ook graag of je wel of niet meegaat naar de voorstelling.