Mijn favoriete kleur is groen

do 7 aug 2025 t/m zo 17 aug 2025

Eva Bierens / Avans Creative Innovation | [NL]

Liefde, verwarring, verdriet: emoties waaien door ons heen als de wind. In de poëtische expositie 'Mijn favoriete kleur is groen' krijgen gevoelens een lichaam. De zachte sculpturen nodigen je uit om stil te staan bij dat wat voorbijgaat, maar toch even blijft. Herkenbaar, vreemd, troostend.

Locatie

Pand18/Hal

Speelduur

Doorlopend

Entreeprijs

Gratis

Genre

Anders

Datum

do 7 aug 2025 t/m zo 17 aug 2025

Taal

Er wordt niet gesproken

Toegankelijkheid

geschikt voor doven en slechthorenden, niet rolstoeltoegankelijk, gratis toegang, geschikt voor cognitieve en/of verstandelijke beperking, zonder (gesproken) taal

Extra informatie

Gratis te bezoeken beeldende kunst expositie in de hal van Pand18. Te bezoeken tijdens openingstijden van Pand18.

do 7 aug 2025
13:00

Gratis

vr 8 aug 2025
13:00

Gratis

za 9 aug 2025
13:00

Gratis

zo 10 aug 2025
13:00

Gratis

ma 11 aug 2025
13:00

Gratis

di 12 aug 2025
13:00

Gratis

wo 13 aug 2025
13:00

Gratis

do 14 aug 2025
13:00

Gratis

vr 15 aug 2025
13:00

Gratis

za 16 aug 2025
13:00

Gratis

zo 17 aug 2025
13:00

Gratis
In een wereld waarin we vaak geleerd hebben emoties te beheersen, stelt deze expositie ander perspectief voor: voelen mag. Schaamteloos, open, nieuwsgierig. De sculpturen die je hier ontmoet zijn geen objecten, maar wezens. Zacht en speels, soms ruw of ongepolijst. Ze zijn geboren uit gevoelens die zomaar opduiken – een glimlach, een traan, een diepe zucht.

Elke vorm is een tastbaar moment van emotie. Soms bedekt met vacht, soms kaal keramiek. Deze werken zijn ongrijpbaar én dichtbij. Ze spreken je niet aan met woorden, maar via je lijf.

Laat je raken, glimlach, raak aan – of vergeet en vind ze opnieuw. 'Mijn favoriete kleur is groen' herinnert je eraan hoe universeel en noodzakelijk voelen is.

Deze expositie is een onderdeel van Future Feels: het studentenprogramma van Boulevard. Studenten van Avans Creative Innovation (Den Bosch en Breda) en van Fontys Academy of the Arts (Tilburg) bundelen hun jonge makersvuur en artistieke krachten op een gedeeld podium. Een bruisende plek waar de hele dag nieuwe talenten in theater, dans, cabaret, beeldende kunst en muziek te ontdekken zijn. Future Feels is het programma waarin studenten en festival elkaar ontmoeten, waar makers van de toekomst samen zullen maken, presenteren en uitwisselen.

Goed om te weten
Gratis te bezoeken beeldende kunst expositie in de hal van Pand 18. Te bezoeken tijdens de openingstijden van Pand 18.

Bekijk ook

Portal XXIII

Portal XXIII

Voorstelling

ERGENS

ERGENS

Voorstelling

THE IN.VISIBLE

THE IN.VISIBLE

Voorstelling

SomeBodies

SomeBodies

Voorstelling