Fontys Double Music: Valèria Blasco & Raquel Pais da Silva
ma 7 aug 2023 t/m di 8 aug 2023
Diverse makers / Fontys Theater | SP/PT

Fontys Double Music is een muziektheater programma dat bestaat uit de afstudeervoorstellingen Between two worlds en Nature’s Manifest.
Locatie
Huis73
Speelduur
75 min.
Entreeprijs
€10
Genre
Nieuw talent
Datum
ma 7 aug 2023 t/m di 8 aug 2023
Between two Worlds is gemaakt op het snijvlak van klassiek muziek en jazz en laat zien hoe fragiel de scheidingslijn tussen deze twee werelden kan zijn. Pianist Valèria Blasco gaat een samenwerking aan met een danser die gestimuleerd wordt door energieke ritmes uit de Verenigde Staten, Bulgarije, de Caribische eilanden en Rusland. De muziek ondersteund wordt door beeld, waardoor je als publiek zintuigelijk wordt ondergedompeld.
Raquel Pais da Silva maakt met Nature's Manifest een voorstelling die je in contact brengt met de zeven elementen van de natuur: lucht, water, aarde, hout, vuur, metaal en ether. De voorstelling gaat uit van het geloof dat de natuur instinctief werkt en geen grenzen kent. Dit element van onvoorspelbaarheid voegt een spannende verwondering toe en nodigt jou als publiek uit om je eigen verbinding met de natuur te verkennen en na te denken over de relatie tussen de mensheid en de natuur. De 7 elementen worden elk afzonderlijk gepresenteerd door middel van muziek, beweging en beelden.
Fontys Theater is een initiatief van Fontys Hogeschool voor de Kunsten en bestaat uit een groep jonge, getalenteerde makers die tijdens Boulevard de ruimte krijgt om hun afstudeervoorstelling te laten zien aan het grotere publiek.
Credits
Valèria Blasco
Regie en piano Valèria Blasco
Choreografie en dans Clara Schönig
Raquel Pais da Silva
Regie Raquel Pais da Silva
Spel Raquel Pais da Silva
Decor Rui Anastácio, Leonardo Nunes
Foto Claudia Hansen