
14 juli 2026
Start de tijd.
In hoeverre kun je als mens vluchten van je lot? Hoe maakbaar is het leven en hoeveel invloed heeft geluk? In een zenuwslopende gameshow die minstens even bloedstollend absurdistisch is als het leven zelf, probeert een kersverse kandidaat via verschillende rondes en een wispelturige quizmaster antwoorden te vinden op de grote vragen des levens. En dat allemaal voor die ultieme hoofdprijs: een spiksplinternieuw gourmetstel.
Vol goede moed de hindernisbaan van het leven door. Blijf je bij je huidige partner, of speel je door? Ga je vol voor ambitie, of kies je toch voor een onderhoudsarme tuin? En hoeveel punten scoor je eigenlijk voor kinderen krijgen? Alle hulplijnen zijn gebruikt en passen kan niet meer. Oftewel: alles of niets, erop of eronder, toeters en bellen, klinkers kopen, waarschijnlijk wel een rad, nog tien seconden, de laatste ronde, een beetje zout, even laten marineren, teleurgestelde vader, minstens twee burn-outs, toch een hond, vroeg dood, voor altijd alleen.
De Gameshow van je Leven is een komische muzikale voorstelling en de eerste samenwerking tussen L’Amour Toujours en de Veenfabriek, die al hun bonus-jokers inzetten om er een theatraal feest van te maken. Licht uit, spot aan, game on.
Credits
Concept en tekst: Leon Brill en Lilou Dekker
Spel: Leon Brill, Lilou Dekker en Tim Teunissen
Muziek: Bastiaan Woltjer
Regie: Teun Smits
Fotografie campagnebeeld: Alek Bruessing
Een voorstelling van L’Amour Toujours en de Veenfabriek.