Over Boulevard
Archief

Hulde aan onze vrijwilligers!

Wij vieren de Dag van de Vrijwilliger op 7 december

Zaterdag is de dag van de vrijwilliger! Wij willen onze vrijwilligers die zich met hart en ziel inzetten voor het festival, niet op vakantie gaan in augustus en de bezoeker vol overgave meenemen in ons festival bij deze in het zonnetje zetten!

07 december 2019

Vrijwilligers zijn onmisbaar voor Boulevard. Jaarlijks zijn er zo’n 250 vrijwilligers aan het werk in verschillende functies: van kaartjes verkopen in op het festivaplein en tribunes bouwen op de verschillende festivallocaties tot gastvrouw/-man zijn!

Zonder onze vrijwilligers geen festival! MERCI BOVENSTE BESTEN!

Sanne, Marion, Frank, Frencis, Carlijn, Immy, Gertrude, Femke, Eugenie, Jeanette, Max, Eliane, Lenneke, Mireille, Hannie, Lars, Marja, Biek, Susan, Laiyan, Daniëlle, Roos, Helena, Pauline, Jacqueline, Laura. Gijs, Wies, Els, André, Bea, Angelina, Moniek, Marije, Paul, Gerard, Terese, Reyer, Marleen, Henk, Angelique, Frans, Marga, Vivianne, Lex, Hanneke, Karin, Guido, Marcel,, Monique, Ans, Thijs, Karin, Annemarie, Renske, Kees, Nienke, Tina, Ward, Nathalie, Theo, Fay, Marianne, Laurens, Marian, Aleid, Angelien, Bert, Marjon, Marja, Marie-Louise, Ingrid, Soumaya, Veronique, Bertine, Bernd, Jenny, Marianne, Simon, Emilie, Janine, Ibtissem, Eva, Marga, Carla, Yvonne, Henk, Arnout, Ellen, Tanja, Angelie, Anna, Janneke, Angelique, Job, Nanda, Carla, Floor, Hilde, Thea, Ank, Ineke, Niels, Moniek, Jan, Willie, Tim, Senja, Siepie, Milan, Vincent, Trudie, Astrid, Peter, Marianne, Aziz, Hanneke, Gwylan, Stefan, Christa, Nina, Suzanne, Juliette, Maarten, Tom, Henk, Siebe, Zoë, Georgine, Ton, Ricky, Miep, Jappie, Marjolein, Petra, Yaya, Menno, Henk, Yvonne, Tanja, Jessy, Petri, Maria, Esther, Dorrie, Remko, Brigitte, Loes, Monique, Ivy,, Carla, Astrid, Noortje, Marlies, Hein, Nanda, Angela, Helen, Wilma, Ruth, Rosetti, Ine, Jan, Simone, Antoine, Liesbeth, Hans, Ton, Erik, Elien, Peter, Josje, Ank, Susanne, Lies, Tonnie, Maartje, Aukje, Christel, Julius, Sid, Aschwin, Robin, Serena, Teun, Rosalie, Mariette, Nicky, Robbert, Wilma, Anne-Marie, Chris, Lilian, Robin, Tineke, Roos, Kees, Petra, Niels, Joep, Theo, Pien, Kim, Dorien, Aydan, Greta, Christian, Josje, René, Kees, Toos, Hennie, Malin, Bernadette, Pascal, Tommy, Thijs, Monica, Stijn, Carla, Robbe.


Ook u, jij kunt hen persoonlijk bedanken in een reply op onze Facebook pagina!

Hulde aan onze vrijwilligers!
Hulde aan onze vrijwilligers!
Hulde aan onze vrijwilligers!
Hulde aan onze vrijwilligers!
Theaterfestival Boulevard bedankt: