0 Info

Programme

Theaterfestival Boulevard

Day
Genre
Location
Type
Accessibility
Actions

Verboden gebied: Vrouw in Niemandsland

Johan Simons/ Elsie de Brauw/ Erwin Mortier

4 t/m 8 August 2018

Gesualdo

De Warme Winkel/ Nederlands Kamerkoor

7 t/m 9 August 2018

Gesualdo (with audio description)

De Warme Winkel/ Nederlands Kamerkoor

9 August 2018

Orchids

Compagnia Pippo Delbono

10 t/m 11 August 2018

Juliet and Romeo

Lost Dog/ Ben Duke

7 t/m 10 August 2018

Juliet and Romeo (with sign language interpreter)

Lost Dog/ Ben Duke

9 August 2018

Juliet and Romeo (with audio description)

Lost Dog/ Ben Duke

10 August 2018

(B)

Siamese Cie/ Koen Augustijnen/ Rosalba Torres Guerrero

3 t/m 5 August 2018

.Ball

Guilherme Miotto/ Corpo Máquina

6 t/m 8 August 2018

Andante

Igor & Moreno

8 t/m 10 August 2018

Big Bears Cry Too (6+)

hetpaleis/ Miet Warlop

2 t/m 3 August 2018

The Way You Sound Tonight

Arno Schuitemaker

3 t/m 5 August 2018

Stabat Mater

Patricia Okenwa, Kristel van Issum & Cora Burggraaf

8 t/m 10 August 2018

Warnet (7+)

Schippers&VanGucht

7 t/m 12 August 2018

Cantina

Laika

2 t/m 12 August 2018

Celebrating Food 2018

Arrangement Theaterfestival Boulevard

3 t/m 12 August 2018

Dear friend, wolves have always eaten sheep

Wild Vlees/ Frascati Producties

7 t/m 11 August 2018

Pink for Girls & Blue for Boys (6+)

Tabea Martin

11 t/m 12 August 2018

IK

Bonte Hond

6 t/m 11 August 2018

DREEF

Schweigman&

2 t/m 12 August 2018

Mikado Remix

Louis Vanhaverbeke/ CAMPO

5 t/m 6 August 2018

1095

Lisaboa Houbrechts/Kuiperskaai

11 t/m 12 August 2018

Valavond

Het Houten Huis/ De Noorderlingen

8 t/m 11 August 2018

25Feet

The100Hands

4 t/m 9 August 2018

The Gentle Woman

mugmetdegoudentand/ Frascati Producties/ Davy Pieters

10 t/m 12 August 2018

TALK SHOW

Suze Milius/ Het Zuidelijk Toneel

3 t/m 5 August 2018

Uniform

Maas Theater en Dans/ Nastaran Razawi Khorasani

6 t/m 11 August 2018

Voorbij de grenzen van de ernst

Kamagurka

2 t/m 3 August 2018

STARMAN

Sven Ratzke

7 t/m 10 August 2018

Les Âmes Perdues

Muziektheater Transparant

12 August 2018

De Waard en zijn Gasten XL

Lucas de Waard

6 August 2018

Ignite

ISH/ Shailesh Bahoran

4 t/m 5 August 2018

The Kik Hertaalt!

The Kik

11 August 2018

Goat Song

Espen Hjort/ Theater Utrecht

9 t/m 11 August 2018

Echte vrouwen joggen in regenpak

Theater Artemis/ Het Houten Huis

8 t/m 12 August 2018

Echte vrouwen joggen in regenpak (with audio description)

Theater Artemis/ Het Houten Huis

12 August 2018

Kyabajo

Jija Sohn

3 t/m 4 August 2018

Het beste idee voor iedereen

House of Nouws

6 t/m 8 August 2018

Dying Together

Third Space | Lotte van den Berg

3 t/m 4 August 2018

71BODIES 1DANCE

Daniel Mariblanca

3 t/m 5 August 2018

Installation: Black Little Boxes | 71BODIES 1DANCE

Daniel Mariblanca

2 t/m 5 August 2018

Exhibition: 71BODIES 1DANCE

Daniel Mariblanca

2 t/m 12 August 2018

Slap and Tickle

Liz Aggiss

10 t/m 11 August 2018

The Anti-Algorithm

Katja Heitmann

6 t/m 9 August 2018

Is this porn? No, this is love

Julie Cafmeyer

2 t/m 4 August 2018

Block Box

Theun Mosk

2 t/m 12 August 2018

Waldeinsamkeit

Benjamin Verdonck/ Lucas van Haesbroeck

2 t/m 12 August 2018

Solaris

Alexandra Broeder/ Willemijn Zevenhuijzen

2 t/m 12 August 2018

In Case

United Cowboys

2 t/m 12 August 2018

Atelier: TRANSMOTION

Dario Tortorelli

3 t/m 4 August 2018

Atelier: My Erotic Performance

Julie Cafmeyer

5 t/m 6 August 2018

Atelier: En toen schiep God Mounir

Mounir Samuel

7 t/m 8 August 2018

Gesprek van de dag (Talk of the Town)

Nazmiye Oral + gasten

3 t/m 12 August 2018

De Voorleessessies

Roeland Fernhout en Marlies Heuer

3 t/m 12 August 2018

Het Inkt Atelier: workshop for children

Judith Rosema

3 t/m 12 August 2018

5 miniaturen en een gesprek

Performing Gender

11 August 2018

Superoma (6+)

BREI/ STIP theaterproducties

10 t/m 12 August 2018

Blanche en Forza (een kakafonie) (6+)

Sofie Palmers en Katrien Pierlet

8 t/m 9 August 2018

Stekeblind (3+)

4hoog

6 t/m 7 August 2018

Eet je bord leeg (4+)

Toneelmakerij

2 t/m 3 August 2018

Woest (4+)

Sally Dansgezelschap

4 t/m 5 August 2018

facing faces (8+)

Rita Hoofwijk

2 t/m 12 August 2018

Dicht bij Anna

Anna van der Kruis

2 t/m 12 August 2018

Nachtsessies

Diverse muzikanten

2 t/m 11 August 2018

Interactive installation

Studenten Avans CMD

2 t/m 12 August 2018

PARKA (14+)

Gabrielle Logister

2 t/m 3 August 2018

Siberia

Maria Sartzetaki

2 t/m 3 August 2018

De grijze heren (A.L.)

Eva Goudsmit

4 t/m 5 August 2018

Ehm (10+)

Hannah Zwaans

6 t/m 7 August 2018

Dag

April van Amelsvoort

6 t/m 7 August 2018

Broer (12+)

Peter van der Heijden

8 t/m 9 August 2018

Bloedkring (12+)

Amy Egbers

8 t/m 9 August 2018

De Winter onder de Tafel (8+)

Jules Keeris

10 t/m 11 August 2018

Oliver

Florian Myjer

2 t/m 12 August 2018

Slachtsessies en De Lekkere Man

Martijn Crins/ Rogier Schippers/ De Lekkere Man

2 t/m 12 August 2018

Palm!

Geert Hautekiet

2 t/m 12 August 2018

Wir sind Amazone

CLUB GEWALT presenteert Herr Hamschterfleisch und band

6 t/m 12 August 2018

Cloyne. A Sound of Spaces in Between

OT Rotterdam/ Kaatje Kooij

7 t/m 12 August 2018

DAAR DOOR

Shanti Straub

2 t/m 12 August 2018

Bronsttijd

Danstheater Aya/ BackBone/ Alida Dors

2 t/m 6 August 2018

Japanse meisjes

Firma Draak

8 t/m 12 August 2018

Nobel

Kirsten van Teijn

7 t/m 12 August 2018

Thou shalt love thy self

Nina de la Parra

2 t/m 12 August 2018

AF (6+)

Vincent de Rooij/ Daan Mathot/ volDaan

2 t/m 12 August 2018

06-82087445

Luit Bakker

7 t/m 12 August 2018

Hold On

Sytske van der Ster

2 t/m 7 August 2018

Shake Shake Shake: first edition

De Dansers

2 t/m 5 August 2018

Papa was a Rolling Stone

Dorien van Gent

2 t/m 6 August 2018

Buik

Cie. Perelman

2 t/m 6 August 2018

Bloos

Marte Boneschansker

2 t/m 12 August 2018

Wat je ziet is wat je maakt (2+)

Marieke Schellekens

6 t/m 10 August 2018

Best of

Kunstbende Noord-Brabant

6 August 2018

De TLKSHW

Martijn van de Zande

3 t/m 11 August 2018

Live Radio: Wà ter gebeurt

Radio Brugwachter

2 t/m 12 August 2018

In the Midst of Everything

The100Hands

2 t/m 4 August 2018

Stick-Stok

TeaTime Company

2 t/m 4 August 2018

Pulsstudie

Mardulier & Deprez

2 t/m 5 August 2018

Bal Trap

La Contrebande

3 August 2018

It is there. Around the corner

Efecto. R/ Clara Cortes Soler

3 t/m 5 August 2018

La Bella Tour

La Bella Tour

4 t/m 5 August 2018

VEN

La Macana

4 t/m 5 August 2018

Frida!

Eva Kahan

11 t/m 12 August 2018

The sum of what we do

Pile-en-Face

11 t/m 12 August 2018

Engel

Kim Jomi Fischer & Marta Alstadsæter

11 t/m 12 August 2018

Raizes

Untamed

11 t/m 12 August 2018

Not where this came from

Familiar Faces

11 t/m 12 August 2018

Três Gritos

Grupo Impacto

12 August 2018

Komodo

Komodo

2 August 2018

The Spunyboys

The Spunyboys

3 August 2018

Steffen Morrison

Steffen Morrison

4 August 2018

Leadbeaters

Leadbeaters

5 August 2018

EUT

EUT

6 August 2018

Témé Tan

Témé Tan

7 August 2018

Puerto Candelaria

Puerto Candelaria

8 August 2018

Vurro

Vurro

9 August 2018

The Akulas

The Akulas

10 August 2018

Them Lewis Boys

Them Lewis Boys

11 August 2018

YVI

YVI

2 August 2018

Backgammon (solo)

Backgammon (solo)

3 August 2018

Yorick van Norden

Yorick van Norden

4 August 2018

Etan Huijs

Etan Huijs

5 August 2018

Fux Taxadios

Fux Taxidios

6 August 2018

Mercy John (solo)

Mercy John (solo)

7 August 2018

Cloud Cukkoo

Cloud Cukkoo

8 August 2018

Anne Nederhoed

Anne Nederhoed

9 August 2018

Dries

Dries

10 August 2018

Ray Romijn

Ray Romijn

11 August 2018

Banner

Banner

12 August 2018

Fontys Entrée Prize

Fontys Hogeschool voor de Kunsten

12 August 2018
Top