Panorama Scala

MATZER Theaterproducties-Sweet Revenge

< terug naar programma overzicht
Illustration

Foto: Joep Lennarts

Sweet Revenge

“Ze haalt de brieven uit de envelop. Haar ogen vliegen over het papier terwijl ze haar schoonmoeder op een verontschuldigende toon hoort zeggen: Ik wilde gisteren je jasje naar de stomerij brengen en die dingen vielen er uit.” Een klein verhaal met grote gevolgen - in Sweet Revenge houden oorzaak en gevolg elkaar in een bitterzoete houdgreep. Verlangen en verraad, liefde en afgunst, wraak en verzoening komen bijeen in een broze, meeslepende voorstelling door meesterverteller/acteur Peter De Graef.

Peter De Graef is gezegend met een stem die je onherroepelijk meesleept in zijn fijnzinnige fantasie. Als vanzelfsprekend schetst hij in het kleine, ontroerende Sweet Revenge een verhaal over het mooie en het lelijke, het zoete en het bittere - vol mededogen en humor ontleedt hij de menselijke ziel met een tijdloze legende. In een klein half uur reis je mee langs de grenzen van ons (herkenbare) gedrag.

Sweet Revenge werd gemaakt op uitnodiging van het Festival Voorkamerfest in Darling, Zuid-Afrika - in een regie van Madeleine Matzer. ‘Ontroerend sprookje over liefde, afgunst, verraad, wraak en verzoening. Peter De Graef is fantastisch verteller.’ (Brabants Dagblad)

Regie & concept: Madeleine Matzer / tekst & spel: Peter de Graef / technisch ontwerp en techniek: Job Jutten / muziek: Gerton Zeilstra/ kleding: Ilse Vermeulen / styling: Sanne Danz / vertaling: Hans Matzer.

Meer informatie

Datum en tijd
  • 12 en 14 aug, 16:00,17:00,20:00,21:30 en 13 aug,17:00u
Speelduur
  • 30 min.
Locatie
Bereikbaarheid
  • Loopafstand
Faciliteiten
  • Toiletvoorzieningen aanwezig
  • Horeca aanwezig
Bijzonderheden
  • Niet toegankelijk voor rolstoelhouders
Prijs
  • € 10
Reageer >

Bezoekers over MATZER Theaterproducties-Sweet Revenge

Schrijf een reactie